Кошик
15 відгуків
Прием лома цветных металлов в Киеве. (097) 900 27 10
+380 (97) 900-27-10

Особливості формування цін на чорний і кольоровий металобрухт

Металургійні підприємства воліють працювати з готовим сировиною, тому залізна руда використовується в промисловості набагато рідше, ніж металобрухт. Це вигідно як з економічної точки, так і з екологічної — не виникає проблем з утилізацією відходів і попаданням важких металів у навколишнє середовище. Тому прийом і здача металургійної сировини — це база для роботи промислових підприємств. Вже не один десяток років у Київській області, як і по всій державі, спостерігається тенденція зростання цін на чорний і кольоровий металобрухт. Однак на особливості формування останніх впливає не тільки постійно зростаючий попит, але і ряд інших факторів.

 

Формування цін на чорний і кольоровий металобрухт

 

Особливості формування цін на чорний і кольоровий металобрухт у Київській області та інших регіонах країни включають не тільки внутрішньодержавні фактори, але і ситуацію на світовому ринку. На рівень цін на чорний і кольоровий металобрухт в першу чергу впливають ціни експортерів, імпортерів, а також аукціонів і бірж. Скільки буде коштувати завтра металургійну сировину, залежить від:

- рівня світових запасів чорних і кольорових металів;
- квот, які встановлює уряд держави;
- попит і пропозиція на зовнішньому і внутрішньому ринку;
- собівартість сировини.

І це ще не всі фактори, на яких базуються особливості формування цін на прийом і здачу металобрухту в Київській області. Ціни на чорний і кольоровий металобрухт залежать також від інфляції, конкуренції, курсу валют, обсягу реалізації. Підвищення цін на електроенергію спричиняє подорожчання практично все, і вартість металургійної сировини — не виняток. Стихійні лиха також відображаються на ціноутворення в даній галузі.

 

Особливості прийому та здачі сировини в Київській області

 

У Київській області в пунктах для прийому і здачі металургійного сировини користуються популярністю чорний і кольоровий металобрухт. До останнього належать: алюміній, мідь, золото, свинець, срібло і такі сплави, як латунь і бронза. Варто відзначити, що рівень цін на чорний металобрухт нижче, ніж на кольоровий. Але й останні не можуть бути однаковими, формування цін на кольоровий брухт безпосередньо залежить від попиту на побутову техніку, об'єкти суднобудування, автомобілі, літаки і космічну літальну техніку. Остаточна ціна на сплави визначається, виходячи з відсотка змісту кольорового металу, тому що багато галузей виробництва використовують тільки чисту сировину. Сплави завжди відрізняються фізичними та біохімічними властивостями, які завжди в першу чергу враховуються переробними підприємствами.
На вартість металургійної сировини у вигляді чавуну, сталі або змішаного брухту впливають такі фактори, як товщина цільного шматка сталі, зовнішнього вигляду, рівень забруднення, а також наявність ознак корозії. Також в пунктах прийому та здачі металобрухту враховують кількість сировини, необхідність підготовчих робіт перед вантаженням та вивезенням і, звичайно ж, віддаленість від пункту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner